E-Niespodzianka Sklep Online jest pełen miłych rzeczy, stosownych na każdą okazję. Świętuj z nami i znajdź prezent dla bliskiej osoby. Każda okazja jest doskonała i każda chwila naszego życia jest warta święta. Jeszcze nie przekonany? Spróbuj myśleć jak twoi przyjaciele i rodzina, sprawdź. Naszą ofertę dostosujesz do: Rocznica lub Ukończenie szkoły.

Unikalny prezent, na który Spoglądasz nie jest jedynym, który możemy Tobie dostarczyć. Sprawdź dla przykładu inne okazje: prezent na Złotą rocznicę ślubu (50 lat), prezent na Koronkową rocznicę ślubu (13 lat) lub Wielkanocny prezent dla taty i zobacz jaką inną niespodziankę możesz znaleźć.

Nasz produkt Zestaw upominkowy opisany jako: "Zestaw upominkowy, składający się z niebieskiego pióra kulkowego oraz długopisu z niebieskim wkładem. Drewno i mosiądz tworzą harmonijne połączenie jakości i stylu. Proponujemy wykonanie nadruku na ozdobnym pudełku." może być fantastycznym pomysłem na prezent dla kogokolwiek byś chciał. Być może to stanie się doskonałym prezentem z okazji Prezent dla szefa lub może Rocznica ślubu lub z drugiej strony służyliby jako upominek z okazji na urodziny. Wybór jest całkowicie twoim wyborem i zależy od twojej wyobraźni i twojego odczucia, czy to naprawdę jest to coś, co może spodobać się tej wybranej i jedynej osobie.

Pozwól nam mieć okazję do podziękowania Tobie, za Twoje zainteresowanie naszymi produktami, poczynionymi zakupami, przeglądem naszych działów (Podróże i Torby, Materiały piśmiennicze, Narzędzia, etc...) i za wejście na Zestaw upominkowy.
To nie zdarzyłoby się bez Ciebie - naszego Klienta. Naszym celem jest dawanie tobie bajecznej oferty i doskonałej obsługi.
Nigdy nie lekceważymy mocy twojej opinii i jesteśmy wdzięczni za każdą twoją uwagę, by poprawić poziom naszych usług.
Mamy nadzieję, że każdy przegląd naszych produktów również pomaga ci decydować abyś pozostał z nami trochę dłużej i przekonuje Cię, że jesteśmy tu, ponieważ pokładasz w nas ufność.
Przyrzekamy nie sprawić Ci zawodu i życzymy udanych zakupów.

Czy sprawdziłeś inne proponowane produkty?
Spróbuj wykorzystać te oferty, które są widoczne pod każdym produktem pod hasłem "Sprawdź Również:".
Naszym założeniem jest przedstawić Tobie jak największą ilość gorących prezentów, aby uczynić Twój wybór łatwiejszym.
Myślisz, że zobaczyłeś wszystko.Błąd!. Mamy o wiele więcej.

Prezenty, które możesz kupić mogą być dla twojej partnerki, twojej wnuczki lub na urodziny twojego chłopaka będą przypominały im Ciebie przez długi czas.

 

Zestaw upominkowy - to doskonały prezent na urodziny

Zestaw upominkowy, składający się z niebieskiego pióra kulkowego oraz długopisu z niebieskim wkładem. Drewno i mosiądz tworzą harmonijne połączenie jakości i stylu. Proponujemy wykonanie nadruku na ozdobnym pudełku.

Kod produktu:
ENP6648
Kolor:
brak
Ilość:
Cena:
60.60 PLN

Cena nie objemuje znakowania!


Produkt chwilowo niedostępny.
Prosimy sprawdzić za parę dni.

Zestaw upominkowy
Zestaw zakreślaczy CrisMa
Zestaw zakreślaczy CrisMa

ENP6573

56.92 PLN

Aluminiowy zestaw piśmienny
Aluminiowy zestaw piśmienny

ENP6669

22.95 PLN

Zestaw do manicure
Zestaw do manicure

ENP7213

14.80 PLN

Transparentny długopis
Transparentny długopis

ENP6614

1.81 PLN

Ołówek automatyczny CrisMa
Ołówek automatyczny CrisMa

ENP6582

12.75 PLN

Klasyczny długopis
Klasyczny długopis

ENP6697

5.82 PLNDziś obchodzimy imieniny:

AnetyLehcaLeona

Solenizantom życzenia zdrowia,
pomyślności i spełnienia marzeń
składa E-Niespodzianka i poleca

  • porcelanowa-miseczka
  • termos
  • notatnik
Sprawdź! Może dobrym prezentem
dla solenizanta okaże się jeden
z powyższych produktów!

polska baza stron

 
Warunki Sprzedaży |  Zwroty |  Polityka prywatności |  Mapa strony |  FAQ |  Linki


Blue Diamond Sp. z o.o.
Z dniem 15-05-2011 dodaliśmy do systemu nowe produkty i niektóre z nich mogą niezawierać zdjęć. Nowe produkty znajdująsię w sekcjach zaznaczonych na niebieski kolor. Życzymy udanych zakupów.
Ilość: 0 Cena: 0.00 PLN