E-Niespodzianka Sklep Online jest pełen miłych rzeczy, stosownych na każdą okazję. Świętuj z nami i znajdź prezent dla bliskiej osoby. Każda okazja jest doskonała i każda chwila naszego życia jest warta święta. Jeszcze nie przekonany? Spróbuj myśleć jak twoi przyjaciele i rodzina, sprawdź. Naszą ofertę dostosujesz do: Wielkanoc lub 30 Urodzin.

Unikalny prezent, na który Spoglądasz nie jest jedynym, który możemy Tobie dostarczyć. Sprawdź dla przykładu inne okazje: Prezent dla żony, prezent na Cynową rocznicę ślubu (10 lat) lub Prezent dla mężczyzny i zobacz jaką inną niespodziankę możesz znaleźć.

Nasz produkt Zestaw do wina opisany jako: "Zestaw akcesoriów: korkociąg, zatyczka do butelek oraz otwieracz do butelek, umieszczono w eleganckim pudełku, na którym nadrukujemy Państwa logo." może być fantastycznym pomysłem na prezent dla kogokolwiek byś chciał. Być może to stanie się doskonałym prezentem z okazji Urodzin lub może Prezent dla dziewczyny lub z drugiej strony służyliby jako upominek z okazji na urodziny. Wybór jest całkowicie twoim wyborem i zależy od twojej wyobraźni i twojego odczucia, czy to naprawdę jest to coś, co może spodobać się tej wybranej i jedynej osobie.

Pozwól nam mieć okazję do podziękowania Tobie, za Twoje zainteresowanie naszymi produktami, poczynionymi zakupami, przeglądem naszych działów (Czas wolny i Rekreacja, Parasolki, Odznaki metalowe, etc...) i za wejście na Zestaw do wina.
To nie zdarzyłoby się bez Ciebie - naszego Klienta. Naszym celem jest dawanie tobie bajecznej oferty i doskonałej obsługi.
Nigdy nie lekceważymy mocy twojej opinii i jesteśmy wdzięczni za każdą twoją uwagę, by poprawić poziom naszych usług.
Mamy nadzieję, że każdy przegląd naszych produktów również pomaga ci decydować abyś pozostał z nami trochę dłużej i przekonuje Cię, że jesteśmy tu, ponieważ pokładasz w nas ufność.
Przyrzekamy nie sprawić Ci zawodu i życzymy udanych zakupów.

Czy sprawdziłeś inne proponowane produkty?
Spróbuj wykorzystać te oferty, które są widoczne pod każdym produktem pod hasłem "Sprawdź Również:".
Naszym założeniem jest przedstawić Tobie jak największą ilość gorących prezentów, aby uczynić Twój wybór łatwiejszym.
Myślisz, że zobaczyłeś wszystko.Błąd!. Mamy o wiele więcej.

Prezenty, które możesz kupić mogą być dla twojej matki, na urodziny twojej dziewczyny lub na urodziny twojego chłopaka będą przypominały im Ciebie przez długi czas.

 

Zestaw do wina - to doskonały prezent na urodziny

Zestaw akcesoriów: korkociąg, zatyczka do butelek oraz otwieracz do butelek, umieszczono w eleganckim pudełku, na którym nadrukujemy Państwa logo.

Kod produktu:
ENP7304
Kolor:
brak
Ilość:
Cena:
82.44 PLN

Cena nie objemuje znakowania!


Produkt chwilowo niedostępny.
Prosimy sprawdzić za parę dni.

Zestaw do wina
Zestaw do wina
Zestaw do wina

ENP7358

109.80 PLN

Zestaw narzędzi
Zestaw narzędzi

ENP7414

42.63 PLN

Zestaw Ferraghini
Zestaw Ferraghini

ENP7584

113.30 PLN

Zestaw barowy
Zestaw barowy

ENP7295

25.11 PLN

Torba na wino
Torba na wino

ENP7300

49.77 PLNDziś obchodzimy imieniny:

BogutyBoguszaMacieja

Solenizantom życzenia zdrowia,
pomyślności i spełnienia marzeń
składa E-Niespodzianka i poleca

  • metalowy-d-ugopis-i-o-wek
  • zestaw-portfel-brelok-d-ugopis
  • lampa-stoj-ca
Sprawdź! Może dobrym prezentem
dla solenizanta okaże się jeden
z powyższych produktów!

polska baza stron

 
Warunki Sprzedaży |  Zwroty |  Polityka prywatności |  Mapa strony |  FAQ |  Linki


Blue Diamond Sp. z o.o.
Z dniem 15-05-2011 dodaliśmy do systemu nowe produkty i niektóre z nich mogą niezawierać zdjęć. Nowe produkty znajdująsię w sekcjach zaznaczonych na niebieski kolor. Życzymy udanych zakupów.
Ilość: 0 Cena: 0.00 PLN