E-Niespodzianka Sklep Online jest pełen miłych rzeczy, stosownych na każdą okazję. Świętuj z nami i znajdź prezent dla bliskiej osoby. Każda okazja jest doskonała i każda chwila naszego życia jest warta święta. Jeszcze nie przekonany? Spróbuj myśleć jak twoi przyjaciele i rodzina, sprawdź. Naszą ofertę dostosujesz do: Dnia Dziadka lub Dnia nauczyciela.

Unikalny prezent, na który Spoglądasz nie jest jedynym, który możemy Tobie dostarczyć. Sprawdź dla przykładu inne okazje: prezent na Żelazną rocznicę ślubu (65 lat), prezent na jubileusz lub prezent na Dzień Kobiet i zobacz jaką inną niespodziankę możesz znaleźć.

Nasz produkt Zegar wielofunkcyjny opisany jako: "Biurkowy zegar wielofunkcyjny (czas światowy) z kalkulatorem, alarmem i kalendarzem oraz radiem z automatycznym wybieraniem fal. Wykonany z plastiku. Idealne miejsce na umieszczenie Państwa logo to powierzchnia pod kalkulatorem." może być fantastycznym pomysłem na prezent dla kogokolwiek byś chciał. Być może to stanie się doskonałym prezentem z okazji Wielkanoc lub może Braku okazji lub z drugiej strony służyliby jako upominek z okazji Dnia Ojca. Wybór jest całkowicie twoim wyborem i zależy od twojej wyobraźni i twojego odczucia, czy to naprawdę jest to coś, co może spodobać się tej wybranej i jedynej osobie.

Pozwól nam mieć okazję do podziękowania Tobie, za Twoje zainteresowanie naszymi produktami, poczynionymi zakupami, przeglądem naszych działów (Narzędzia, Parasolki, Mark Twain, etc...) i za wejście na Zegar wielofunkcyjny.
To nie zdarzyłoby się bez Ciebie - naszego Klienta. Naszym celem jest dawanie tobie bajecznej oferty i doskonałej obsługi.
Nigdy nie lekceważymy mocy twojej opinii i jesteśmy wdzięczni za każdą twoją uwagę, by poprawić poziom naszych usług.
Mamy nadzieję, że każdy przegląd naszych produktów również pomaga ci decydować abyś pozostał z nami trochę dłużej i przekonuje Cię, że jesteśmy tu, ponieważ pokładasz w nas ufność.
Przyrzekamy nie sprawić Ci zawodu i życzymy udanych zakupów.

Czy sprawdziłeś inne proponowane produkty?
Spróbuj wykorzystać te oferty, które są widoczne pod każdym produktem pod hasłem "Sprawdź Również:".
Naszym założeniem jest przedstawić Tobie jak największą ilość gorących prezentów, aby uczynić Twój wybór łatwiejszym.
Myślisz, że zobaczyłeś wszystko.Błąd!. Mamy o wiele więcej.

Prezenty, które możesz kupić mogą być dla na urodziny kogoś bliskiego, dla niej lub twojego siostrzenica będą przypominały im Ciebie przez długi czas.

 

Zegar wielofunkcyjny - to doskonały prezent na urodziny

Biurkowy zegar wielofunkcyjny (czas światowy) z kalkulatorem, alarmem i kalendarzem oraz radiem z automatycznym wybieraniem fal. Wykonany z plastiku. Idealne miejsce na umieszczenie Państwa logo to powierzchnia pod kalkulatorem.

Kod produktu:
ENP6871
Kolor:
brak
Ilość:
Cena:
46.72 PLN

Cena nie objemuje znakowania!


Produkt chwilowo niedostępny.
Prosimy sprawdzić za parę dni.

Zegar wielofunkcyjny
Zegar na baterie słoneczne
Zegar na baterie słoneczne

ENP6955

74.02 PLN

Zegar z kalendarzem
Zegar z kalendarzem

ENP6957

113.30 PLN

Zegar biurkowy
Zegar biurkowy

ENP6921

127.34 PLN

Zegar z dwoma tarczami
Zegar z dwoma tarczami

ENP6908

40.86 PLN

Kalkulator
Kalkulator

ENP6873

49.77 PLN

Zegar na ściane
Zegar na ściane

ENP6956

101.00 PLNDziś obchodzimy imieniny:

KlaudynyRomanaTomasza

Solenizantom życzenia zdrowia,
pomyślności i spełnienia marzeń
składa E-Niespodzianka i poleca

  • kalkulator-crisma
  • torba
  • d-ugopis-w-etui
Sprawdź! Może dobrym prezentem
dla solenizanta okaże się jeden
z powyższych produktów!

polska baza stron

 
Warunki Sprzedaży |  Zwroty |  Polityka prywatności |  Mapa strony |  FAQ |  Linki


Blue Diamond Sp. z o.o.
Z dniem 15-05-2011 dodaliśmy do systemu nowe produkty i niektóre z nich mogą niezawierać zdjęć. Nowe produkty znajdująsię w sekcjach zaznaczonych na niebieski kolor. Życzymy udanych zakupów.
Ilość: 0 Cena: 0.00 PLN