E-Niespodzianka Sklep Online jest pełen miłych rzeczy, stosownych na każdą okazję. Świętuj z nami i znajdź prezent dla bliskiej osoby. Każda okazja jest doskonała i każda chwila naszego życia jest warta święta. Jeszcze nie przekonany? Spróbuj myśleć jak twoi przyjaciele i rodzina, sprawdź. Naszą ofertę dostosujesz do: Boże Narodzenie lub Rocznica ślubu.

Unikalny prezent, na który Spoglądasz nie jest jedynym, który możemy Tobie dostarczyć. Sprawdź dla przykładu inne okazje: Prezent dla dzieci, prezent na Porcelanową rocznicę ślubu (20 lat) lub prezent na Kości Słoniowej rocznicę ślubu (14 lat) i zobacz jaką inną niespodziankę możesz znaleźć.

Nasz produkt Teczka A5 opisany jako: "Elegancka teczka na dokumenty A5 "Vicksburg" z kolekcji Mark Twain ze skóry i z nylonu (1680 D). Teczka posiada blok papierowy (30 kartek) i wiele praktycznych kieszonek. Zamykana jest na magnetyczną zapinkę. Teczka znajduje się w czarnym eleganckim opakowaniu." może być fantastycznym pomysłem na prezent dla kogokolwiek byś chciał. Być może to stanie się doskonałym prezentem z okazji Prezent dla przyjaciela lub może Dnia Kobiet lub z drugiej strony służyliby jako upominek z okazji na urodziny. Wybór jest całkowicie twoim wyborem i zależy od twojej wyobraźni i twojego odczucia, czy to naprawdę jest to coś, co może spodobać się tej wybranej i jedynej osobie.

Pozwól nam mieć okazję do podziękowania Tobie, za Twoje zainteresowanie naszymi produktami, poczynionymi zakupami, przeglądem naszych działów (Uroda i SPA, Dom i Prezenty, Czas i Elektornika, etc...) i za wejście na Teczka A5.
To nie zdarzyłoby się bez Ciebie - naszego Klienta. Naszym celem jest dawanie tobie bajecznej oferty i doskonałej obsługi.
Nigdy nie lekceważymy mocy twojej opinii i jesteśmy wdzięczni za każdą twoją uwagę, by poprawić poziom naszych usług.
Mamy nadzieję, że każdy przegląd naszych produktów również pomaga ci decydować abyś pozostał z nami trochę dłużej i przekonuje Cię, że jesteśmy tu, ponieważ pokładasz w nas ufność.
Przyrzekamy nie sprawić Ci zawodu i życzymy udanych zakupów.

Czy sprawdziłeś inne proponowane produkty?
Spróbuj wykorzystać te oferty, które są widoczne pod każdym produktem pod hasłem "Sprawdź Również:".
Naszym założeniem jest przedstawić Tobie jak największą ilość gorących prezentów, aby uczynić Twój wybór łatwiejszym.
Myślisz, że zobaczyłeś wszystko.Błąd!. Mamy o wiele więcej.

Prezenty, które możesz kupić mogą być dla twojej matki, sobie lub twojego wujka będą przypominały im Ciebie przez długi czas.

 

Teczka A5 - to doskonały prezent na urodziny

Elegancka teczka na dokumenty A5 "Vicksburg" z kolekcji Mark Twain ze skóry i z nylonu (1680 D). Teczka posiada blok papierowy (30 kartek) i wiele praktycznych kieszonek. Zamykana jest na magnetyczną zapinkę. Teczka znajduje się w czarnym eleganckim opakowaniu.

Kod produktu:
ENP6717
Kolor:
brak
Ilość:
Cena:
102.77 PLN

Cena nie objemuje znakowania!


Produkt chwilowo niedostępny.
Prosimy sprawdzić za parę dni.

Teczka A5
Teczka A4
Teczka A4

ENP6718

199.20 PLN

Teczka ze skóry
Teczka ze skóry

ENP6861

65.12 PLN

Apteczka
Apteczka

ENP7033

18.67 PLN

Drewniany długopis Mark Twain
Drewniany długopis Mark Twain

ENP6642

49.02 PLN

Zestaw piśmienny Mark Twain
Zestaw piśmienny Mark Twain

ENP6651

98.38 PLN

Długopis Mark Twain
Długopis Mark Twain

ENP6652

45.66 PLNDziś obchodzimy imieniny:

AnetyLehcaLeona

Solenizantom życzenia zdrowia,
pomyślności i spełnienia marzeń
składa E-Niespodzianka i poleca

  • porcelanowa-miseczka
  • termos
  • notatnik
Sprawdź! Może dobrym prezentem
dla solenizanta okaże się jeden
z powyższych produktów!

polska baza stron

 
Warunki Sprzedaży |  Zwroty |  Polityka prywatności |  Mapa strony |  FAQ |  Linki


Blue Diamond Sp. z o.o.
Z dniem 15-05-2011 dodaliśmy do systemu nowe produkty i niektóre z nich mogą niezawierać zdjęć. Nowe produkty znajdująsię w sekcjach zaznaczonych na niebieski kolor. Życzymy udanych zakupów.
Ilość: 0 Cena: 0.00 PLN