E-Niespodzianka Sklep Online jest pełen miłych rzeczy, stosownych na każdą okazję. Świętuj z nami i znajdź prezent dla bliskiej osoby. Każda okazja jest doskonała i każda chwila naszego życia jest warta święta. Jeszcze nie przekonany? Spróbuj myśleć jak twoi przyjaciele i rodzina, sprawdź. Naszą ofertę dostosujesz do: Srebrne wesele lub na urodziny.

Unikalny prezent, na który Spoglądasz nie jest jedynym, który możemy Tobie dostarczyć. Sprawdź dla przykładu inne okazje: prezent na Rubinową rocznicę ślubu (40 lat), prezent na Spiżową rocznicę ślubu (8 lat) lub prezent na narodziny dziecka i zobacz jaką inną niespodziankę możesz znaleźć.

Nasz produkt Składane krzesełko opisany jako: "Składane krzesełko, ze stabilnym stalowym stelażem zapewnia komfort siedzenia w każdym miejscu. Krzesło posiada miękkie siedzenie i oparcie." może być fantastycznym pomysłem na prezent dla kogokolwiek byś chciał. Być może to stanie się doskonałym prezentem z okazji na urodziny lub może Awans lub z drugiej strony służyliby jako upominek z okazji na urodziny. Wybór jest całkowicie twoim wyborem i zależy od twojej wyobraźni i twojego odczucia, czy to naprawdę jest to coś, co może spodobać się tej wybranej i jedynej osobie.

Pozwól nam mieć okazję do podziękowania Tobie, za Twoje zainteresowanie naszymi produktami, poczynionymi zakupami, przeglądem naszych działów (Materiały piśmiennicze, Aksesoria barowe, Czas wolny i Rekreacja, etc...) i za wejście na Składane krzesełko.
To nie zdarzyłoby się bez Ciebie - naszego Klienta. Naszym celem jest dawanie tobie bajecznej oferty i doskonałej obsługi.
Nigdy nie lekceważymy mocy twojej opinii i jesteśmy wdzięczni za każdą twoją uwagę, by poprawić poziom naszych usług.
Mamy nadzieję, że każdy przegląd naszych produktów również pomaga ci decydować abyś pozostał z nami trochę dłużej i przekonuje Cię, że jesteśmy tu, ponieważ pokładasz w nas ufność.
Przyrzekamy nie sprawić Ci zawodu i życzymy udanych zakupów.

Czy sprawdziłeś inne proponowane produkty?
Spróbuj wykorzystać te oferty, które są widoczne pod każdym produktem pod hasłem "Sprawdź Również:".
Naszym założeniem jest przedstawić Tobie jak największą ilość gorących prezentów, aby uczynić Twój wybór łatwiejszym.
Myślisz, że zobaczyłeś wszystko.Błąd!. Mamy o wiele więcej.

Prezenty, które możesz kupić mogą być dla przyjaciela twojej rodziny, twojej siostrzenicy lub na urodziny bliskiej Ci osoby będą przypominały im Ciebie przez długi czas.

 

Składane krzesełko - to doskonały prezent na urodziny

Składane krzesełko, ze stabilnym stalowym stelażem zapewnia komfort siedzenia w każdym miejscu. Krzesło posiada miękkie siedzenie i oparcie.

Kod produktu:
ENP7012
Kolor:
brak
Ilość:
Cena:
173.11 PLN

Cena nie objemuje znakowania!


Produkt chwilowo niedostępny.
Prosimy sprawdzić za parę dni.

Składane krzesełko
Składane krzesełko
Składane krzesełko

ENP6997

83.38 PLN

Portfel z mikrofibry
Portfel z mikrofibry

ENP7475

14.80 PLN

Wielokolorwa piłka plażowa
Wielokolorwa piłka plażowa

ENP7018

5.03 PLN

Czapka z daszkiem
Czapka z daszkiem

ENP6977

14.23 PLNDziś obchodzimy imieniny:

AnetyLehcaLeona

Solenizantom życzenia zdrowia,
pomyślności i spełnienia marzeń
składa E-Niespodzianka i poleca

  • porcelanowa-miseczka
  • termos
  • notatnik
Sprawdź! Może dobrym prezentem
dla solenizanta okaże się jeden
z powyższych produktów!

polska baza stron

 
Warunki Sprzedaży |  Zwroty |  Polityka prywatności |  Mapa strony |  FAQ |  Linki


Blue Diamond Sp. z o.o.
Z dniem 15-05-2011 dodaliśmy do systemu nowe produkty i niektóre z nich mogą niezawierać zdjęć. Nowe produkty znajdująsię w sekcjach zaznaczonych na niebieski kolor. Życzymy udanych zakupów.
Ilość: 0 Cena: 0.00 PLN