E-Niespodzianka Sklep Online jest pełen miłych rzeczy, stosownych na każdą okazję. Świętuj z nami i znajdź prezent dla bliskiej osoby. Każda okazja jest doskonała i każda chwila naszego życia jest warta święta. Jeszcze nie przekonany? Spróbuj myśleć jak twoi przyjaciele i rodzina, sprawdź. Naszą ofertę dostosujesz do: Wielkanoc lub Przyjęcie do praca.

Unikalny prezent, na który Spoglądasz nie jest jedynym, który możemy Tobie dostarczyć. Sprawdź dla przykładu inne okazje: prezent na Kryształową rocznicę ślubu (15 lat), prezent na Koronkową rocznicę ślubu (13 lat) lub prezent na osiemnastkę i zobacz jaką inną niespodziankę możesz znaleźć.

Nasz produkt Podróżna torba opisany jako: "Podróżna torba wyposażona w kółka z teleskopową rączkę, dwa zamknięcia na zamek błyskawiczny i ogromne pomieszczenie wewnętrzne z utwardzaną częścią." może być fantastycznym pomysłem na prezent dla kogokolwiek byś chciał. Być może to stanie się doskonałym prezentem z okazji Dnia Kobiet lub może Złote wesele lub z drugiej strony służyliby jako upominek z okazji Dnia Babci. Wybór jest całkowicie twoim wyborem i zależy od twojej wyobraźni i twojego odczucia, czy to naprawdę jest to coś, co może spodobać się tej wybranej i jedynej osobie.

Pozwól nam mieć okazję do podziękowania Tobie, za Twoje zainteresowanie naszymi produktami, poczynionymi zakupami, przeglądem naszych działów (Ferraghini, Czas i Elektornika, Aksesoria barowe, etc...) i za wejście na Podróżna torba.
To nie zdarzyłoby się bez Ciebie - naszego Klienta. Naszym celem jest dawanie tobie bajecznej oferty i doskonałej obsługi.
Nigdy nie lekceważymy mocy twojej opinii i jesteśmy wdzięczni za każdą twoją uwagę, by poprawić poziom naszych usług.
Mamy nadzieję, że każdy przegląd naszych produktów również pomaga ci decydować abyś pozostał z nami trochę dłużej i przekonuje Cię, że jesteśmy tu, ponieważ pokładasz w nas ufność.
Przyrzekamy nie sprawić Ci zawodu i życzymy udanych zakupów.

Czy sprawdziłeś inne proponowane produkty?
Spróbuj wykorzystać te oferty, które są widoczne pod każdym produktem pod hasłem "Sprawdź Również:".
Naszym założeniem jest przedstawić Tobie jak największą ilość gorących prezentów, aby uczynić Twój wybór łatwiejszym.
Myślisz, że zobaczyłeś wszystko.Błąd!. Mamy o wiele więcej.

Prezenty, które możesz kupić mogą być dla twojej babci, twojego partnera lub twojej siostrzenicy będą przypominały im Ciebie przez długi czas.

 

Podróżna torba - to doskonały prezent na urodziny

Podróżna torba wyposażona w kółka z teleskopową rączkę, dwa zamknięcia na zamek błyskawiczny i ogromne pomieszczenie wewnętrzne z utwardzaną częścią.

Kod produktu:
ENP7179
Kolor:
brak
Ilość:
Cena:
365.59 PLN

Cena nie objemuje znakowania!


Produkt chwilowo niedostępny.
Prosimy sprawdzić za parę dni.

Podróżna torba
Torba-lodówka
Torba-lodówka

ENP7119

14.80 PLN

Duża torba podróżna
Duża torba podróżna

ENP7180

482.34 PLN

Torba-lodówka
Torba-lodówka

ENP7072

30.33 PLN

Torba biznesowa
Torba biznesowa

ENP7030

328.64 PLN

Torba z juty
Torba z juty

ENP7133

26.92 PLN

Torba
Torba

ENP6764

51.51 PLNDziś obchodzimy imieniny:

BogusławaJagodyKatarzyny

Solenizantom życzenia zdrowia,
pomyślności i spełnienia marzeń
składa E-Niespodzianka i poleca

  • szklany-blok
  • torba-podr-na
  • podstawka-pod-telefon
Sprawdź! Może dobrym prezentem
dla solenizanta okaże się jeden
z powyższych produktów!

polska baza stron

 
Warunki Sprzedaży |  Zwroty |  Polityka prywatności |  Mapa strony |  FAQ |  Linki


Blue Diamond Sp. z o.o.
Z dniem 15-05-2011 dodaliśmy do systemu nowe produkty i niektóre z nich mogą niezawierać zdjęć. Nowe produkty znajdująsię w sekcjach zaznaczonych na niebieski kolor. Życzymy udanych zakupów.
Ilość: 0 Cena: 0.00 PLN