E-Niespodzianka Sklep Online jest pełen miłych rzeczy, stosownych na każdą okazję. Świętuj z nami i znajdź prezent dla bliskiej osoby. Każda okazja jest doskonała i każda chwila naszego życia jest warta święta. Jeszcze nie przekonany? Spróbuj myśleć jak twoi przyjaciele i rodzina, sprawdź. Naszą ofertę dostosujesz do: na urodziny lub na urodziny.

Unikalny prezent, na który Spoglądasz nie jest jedynym, który możemy Tobie dostarczyć. Sprawdź dla przykładu inne okazje: prezent na Kwiatową rocznicę ślubu (4 lata), prezent na Drewnianą rocznicę ślubu (5 lat) lub Rocznicowy prezent dla żony i zobacz jaką inną niespodziankę możesz znaleźć.

Nasz produkt Ołówek opisany jako: "Praktyczny ołówek o ciekawym kształcie, wyposażony w klip. Może służyć jako zakładka do książek. Państwa logo umieścimy na klipie." może być fantastycznym pomysłem na prezent dla kogokolwiek byś chciał. Być może to stanie się doskonałym prezentem z okazji Dnia Kobiet lub może Walentynki lub z drugiej strony służyliby jako upominek z okazji Przyjęcie do praca. Wybór jest całkowicie twoim wyborem i zależy od twojej wyobraźni i twojego odczucia, czy to naprawdę jest to coś, co może spodobać się tej wybranej i jedynej osobie.

Pozwól nam mieć okazję do podziękowania Tobie, za Twoje zainteresowanie naszymi produktami, poczynionymi zakupami, przeglądem naszych działów (Aksesoria barowe, Podróże i Torby, Materiały piśmiennicze, etc...) i za wejście na Ołówek.
To nie zdarzyłoby się bez Ciebie - naszego Klienta. Naszym celem jest dawanie tobie bajecznej oferty i doskonałej obsługi.
Nigdy nie lekceważymy mocy twojej opinii i jesteśmy wdzięczni za każdą twoją uwagę, by poprawić poziom naszych usług.
Mamy nadzieję, że każdy przegląd naszych produktów również pomaga ci decydować abyś pozostał z nami trochę dłużej i przekonuje Cię, że jesteśmy tu, ponieważ pokładasz w nas ufność.
Przyrzekamy nie sprawić Ci zawodu i życzymy udanych zakupów.

Czy sprawdziłeś inne proponowane produkty?
Spróbuj wykorzystać te oferty, które są widoczne pod każdym produktem pod hasłem "Sprawdź Również:".
Naszym założeniem jest przedstawić Tobie jak największą ilość gorących prezentów, aby uczynić Twój wybór łatwiejszym.
Myślisz, że zobaczyłeś wszystko.Błąd!. Mamy o wiele więcej.

Prezenty, które możesz kupić mogą być dla twojego szefa, na urodziny twojej dziewczyny lub twojego pracownika będą przypominały im Ciebie przez długi czas.

 

Ołówek - to doskonały prezent na urodziny

Praktyczny ołówek o ciekawym kształcie, wyposażony w klip. Może służyć jako zakładka do książek. Państwa logo umieścimy na klipie.

Kod produktu:
ENP6602
Kolor:
brak
Ilość:
Cena:
0.65 PLN

Cena nie objemuje znakowania!


Produkt chwilowo niedostępny.
Prosimy sprawdzić za parę dni.

Ołówek
Ołówek automatyczny
Ołówek automatyczny

ENP6630

5.82 PLN

Ołówek automatyczny CrisMa
Ołówek automatyczny CrisMa

ENP6582

12.75 PLN

Trąbka kibica
Trąbka kibica

ENP7521

20.48 PLN

Laska turystyczna
Laska turystyczna

ENP7026

60.60 PLN

Piłka plażowa
Piłka plażowa

ENP6982

5.03 PLNDziś obchodzimy imieniny:

AlbinaWandyZenona

Solenizantom życzenia zdrowia,
pomyślności i spełnienia marzeń
składa E-Niespodzianka i poleca

  • zestaw-do-grilla
  • o-wek
  • torba
Sprawdź! Może dobrym prezentem
dla solenizanta okaże się jeden
z powyższych produktów!

polska baza stron

 
Warunki Sprzedaży |  Zwroty |  Polityka prywatności |  Mapa strony |  FAQ |  Linki


Blue Diamond Sp. z o.o.
Z dniem 15-05-2011 dodaliśmy do systemu nowe produkty i niektóre z nich mogą niezawierać zdjęć. Nowe produkty znajdująsię w sekcjach zaznaczonych na niebieski kolor. Życzymy udanych zakupów.
Ilość: 0 Cena: 0.00 PLN