E-Niespodzianka Sklep Online jest pełen miłych rzeczy, stosownych na każdą okazję. Świętuj z nami i znajdź prezent dla bliskiej osoby. Każda okazja jest doskonała i każda chwila naszego życia jest warta święta. Jeszcze nie przekonany? Spróbuj myśleć jak twoi przyjaciele i rodzina, sprawdź. Naszą ofertę dostosujesz do: Walentynki lub na urodziny.

Unikalny prezent, na który Spoglądasz nie jest jedynym, który możemy Tobie dostarczyć. Sprawdź dla przykładu inne okazje: Rocznicowy prezent dla mamy, prezent na Dzień Nauczyciela lub Prezent dla nastolatka i zobacz jaką inną niespodziankę możesz znaleźć.

Nasz produkt Długopis CrisMa opisany jako: "Modny długopis CrisMa przeznaczony dla tych, którzy chcą się wyróżniać. Dostępny w dwóch wersjach: Lampart i Zebra. Duży klip jest idealnym miejscem na umieszczenie logotypu. Długopis zaopatrzony w duży, niebieski wkład." może być fantastycznym pomysłem na prezent dla kogokolwiek byś chciał. Być może to stanie się doskonałym prezentem z okazji Imienin lub może Dnia Dziadka lub z drugiej strony służyliby jako upominek z okazji 30 Urodzin. Wybór jest całkowicie twoim wyborem i zależy od twojej wyobraźni i twojego odczucia, czy to naprawdę jest to coś, co może spodobać się tej wybranej i jedynej osobie.

Pozwól nam mieć okazję do podziękowania Tobie, za Twoje zainteresowanie naszymi produktami, poczynionymi zakupami, przeglądem naszych działów (Aksesoria barowe, Narzędzia, Materiały piśmiennicze, etc...) i za wejście na Długopis CrisMa.
To nie zdarzyłoby się bez Ciebie - naszego Klienta. Naszym celem jest dawanie tobie bajecznej oferty i doskonałej obsługi.
Nigdy nie lekceważymy mocy twojej opinii i jesteśmy wdzięczni za każdą twoją uwagę, by poprawić poziom naszych usług.
Mamy nadzieję, że każdy przegląd naszych produktów również pomaga ci decydować abyś pozostał z nami trochę dłużej i przekonuje Cię, że jesteśmy tu, ponieważ pokładasz w nas ufność.
Przyrzekamy nie sprawić Ci zawodu i życzymy udanych zakupów.

Czy sprawdziłeś inne proponowane produkty?
Spróbuj wykorzystać te oferty, które są widoczne pod każdym produktem pod hasłem "Sprawdź Również:".
Naszym założeniem jest przedstawić Tobie jak największą ilość gorących prezentów, aby uczynić Twój wybór łatwiejszym.
Myślisz, że zobaczyłeś wszystko.Błąd!. Mamy o wiele więcej.

Prezenty, które możesz kupić mogą być dla na urodziny kogoś bliskiego, twojego siostrzenica lub twojej babci będą przypominały im Ciebie przez długi czas.

 

Długopis CrisMa - to doskonały prezent na urodziny

Modny długopis CrisMa przeznaczony dla tych, którzy chcą się wyróżniać. Dostępny w dwóch wersjach: Lampart i Zebra. Duży klip jest idealnym miejscem na umieszczenie logotypu. Długopis zaopatrzony w duży, niebieski wkład.

Kod produktu:
ENP6592
Kolor:
brak
Ilość:
Cena:
6.30 PLN

Cena nie objemuje znakowania!


Produkt chwilowo niedostępny.
Prosimy sprawdzić za parę dni.

Długopis CrisMa
Kalkulator CrisMa
Kalkulator CrisMa

ENP6880

42.04 PLN

Długopis z linijką
Długopis z linijką

ENP6701

2.90 PLN

Metalowy długopis
Metalowy długopis

ENP6694

12.20 PLN

Długopis i pióro w etui
Długopis i pióro w etui

ENP6610

49.77 PLN

Transparentny długopis
Transparentny długopis

ENP6692

1.22 PLNDziś obchodzimy imieniny:

JoachimaKiryMaurycego

Solenizantom życzenia zdrowia,
pomyślności i spełnienia marzeń
składa E-Niespodzianka i poleca

  • kalendarz-wizytownik-oraz-stojak
  • pi-ro-wieczne-mark-twain
  • d-ugopis-z-kolekcji-crisma
Sprawdź! Może dobrym prezentem
dla solenizanta okaże się jeden
z powyższych produktów!

polska baza stron

 
Warunki Sprzedaży |  Zwroty |  Polityka prywatności |  Mapa strony |  FAQ |  Linki


Blue Diamond Sp. z o.o.
Z dniem 15-05-2011 dodaliśmy do systemu nowe produkty i niektóre z nich mogą niezawierać zdjęć. Nowe produkty znajdująsię w sekcjach zaznaczonych na niebieski kolor. Życzymy udanych zakupów.
Ilość: 0 Cena: 0.00 PLN