E-Niespodzianka Sklep Online jest pełen miłych rzeczy, stosownych na każdą okazję. Świętuj z nami i znajdź prezent dla bliskiej osoby. Każda okazja jest doskonała i każda chwila naszego życia jest warta święta. Jeszcze nie przekonany? Spróbuj myśleć jak twoi przyjaciele i rodzina, sprawdź. Naszą ofertę dostosujesz do: Ukończenie szkoły lub Dnia Kobiet.

Unikalny prezent, na który Spoglądasz nie jest jedynym, który możemy Tobie dostarczyć. Sprawdź dla przykładu inne okazje: prezent na Złotą rocznicę ślubu (50 lat), Prezent dający radość lub prezent na Dzień Kobiet i zobacz jaką inną niespodziankę możesz znaleźć.

Nasz produkt 4-kolorowy długopis opisany jako: "Transparentny, 4-kolorowy długopis z metalowym klipem. Posiada wkłady w kolorze czarnym, niebieskim, czerwonym i zielonym. Sugerujemy umieszczenie nadruku reklamowego na korpusie, najlepiej w srebrnym kolorze." może być fantastycznym pomysłem na prezent dla kogokolwiek byś chciał. Być może to stanie się doskonałym prezentem z okazji Boże Narodzenie lub może Dnia Dziadka lub z drugiej strony służyliby jako upominek z okazji Zaręczyn. Wybór jest całkowicie twoim wyborem i zależy od twojej wyobraźni i twojego odczucia, czy to naprawdę jest to coś, co może spodobać się tej wybranej i jedynej osobie.

Pozwól nam mieć okazję do podziękowania Tobie, za Twoje zainteresowanie naszymi produktami, poczynionymi zakupami, przeglądem naszych działów (Biuro i Akcesoria biurowe, Breloki akrylowe, Czas wolny i Rekreacja, etc...) i za wejście na 4-kolorowy długopis.
To nie zdarzyłoby się bez Ciebie - naszego Klienta. Naszym celem jest dawanie tobie bajecznej oferty i doskonałej obsługi.
Nigdy nie lekceważymy mocy twojej opinii i jesteśmy wdzięczni za każdą twoją uwagę, by poprawić poziom naszych usług.
Mamy nadzieję, że każdy przegląd naszych produktów również pomaga ci decydować abyś pozostał z nami trochę dłużej i przekonuje Cię, że jesteśmy tu, ponieważ pokładasz w nas ufność.
Przyrzekamy nie sprawić Ci zawodu i życzymy udanych zakupów.

Czy sprawdziłeś inne proponowane produkty?
Spróbuj wykorzystać te oferty, które są widoczne pod każdym produktem pod hasłem "Sprawdź Również:".
Naszym założeniem jest przedstawić Tobie jak największą ilość gorących prezentów, aby uczynić Twój wybór łatwiejszym.
Myślisz, że zobaczyłeś wszystko.Błąd!. Mamy o wiele więcej.

Prezenty, które możesz kupić mogą być dla twojego partnera, dla niego lub twojej cioci będą przypominały im Ciebie przez długi czas.

 

4-kolorowy długopis - to doskonały prezent na urodziny

Transparentny, 4-kolorowy długopis z metalowym klipem. Posiada wkłady w kolorze czarnym, niebieskim, czerwonym i zielonym. Sugerujemy umieszczenie nadruku reklamowego na korpusie, najlepiej w srebrnym kolorze.

Kod produktu:
ENP6549
Kolor:
brak
Ilość:
Cena:
2.33 PLN

Cena nie objemuje znakowania!


Produkt chwilowo niedostępny.
Prosimy sprawdzić za parę dni.

4-kolorowy długopis
Plastikowy długopis CrisMa
Plastikowy długopis CrisMa

ENP6562

1.38 PLN

Aluminiowy długopis
Aluminiowy długopis

ENP6675

10.96 PLN

Zestaw 4 długopisów
Zestaw 4 długopisów

ENP6575

22.16 PLN

Plastikowy długopis
Plastikowy długopis

ENP6689

1.30 PLN

Plastikowy długopis
Plastikowy długopis

ENP6548

2.27 PLNDziś obchodzimy imieniny:

AgnieszkiAmaliiCzecha

Solenizantom życzenia zdrowia,
pomyślności i spełnienia marzeń
składa E-Niespodzianka i poleca

  • kalkulator
  • metalowy-d-ugopis
  • mark-twain-torba-podr-na
Sprawdź! Może dobrym prezentem
dla solenizanta okaże się jeden
z powyższych produktów!

polska baza stron

 
Warunki Sprzedaży |  Zwroty |  Polityka prywatności |  Mapa strony |  FAQ |  Linki


Blue Diamond Sp. z o.o.
Z dniem 15-05-2011 dodaliśmy do systemu nowe produkty i niektóre z nich mogą niezawierać zdjęć. Nowe produkty znajdująsię w sekcjach zaznaczonych na niebieski kolor. Życzymy udanych zakupów.
Ilość: 0 Cena: 0.00 PLN