E-Niespodzianka Sklep Online jest pełen miłych rzeczy, stosownych na każdą okazję. Świętuj z nami i znajdź prezent dla bliskiej osoby. Każda okazja jest doskonała i każda chwila naszego życia jest warta święta. Jeszcze nie przekonany? Spróbuj myśleć jak twoi przyjaciele i rodzina, sprawdź. Naszą ofertę dostosujesz do: Braku okazji lub Prezent dla przyjaciela.

Unikalny prezent, na który Spoglądasz nie jest jedynym, który możemy Tobie dostarczyć. Sprawdź dla przykładu inne okazje: prezent na złamane serce, prezent na Koronkową rocznicę ślubu (13 lat) lub prezent na Walentynki i zobacz jaką inną niespodziankę możesz znaleźć.

Nasz produkt Radio z budzikiem i kalendarzem opisany jako: "Małe radio w kształcie walizki z zegarem, kalendarzem, termometrem i wskazaniem dnia tygodnia. Połączenie metalowej obudowy z imitacją drewna. Możliwość podłączenia słuchawek i wtyczki (4,5 V). Idealne miejsce na umieszczenie logo firmy to przednia strona radia." może być fantastycznym pomysłem na prezent dla kogokolwiek byś chciał. Być może to stanie się doskonałym prezentem z okazji Złote wesele lub może Przyjaźni lub z drugiej strony służyliby jako upominek z okazji na urodziny. Wybór jest całkowicie twoim wyborem i zależy od twojej wyobraźni i twojego odczucia, czy to naprawdę jest to coś, co może spodobać się tej wybranej i jedynej osobie.

Pozwól nam mieć okazję do podziękowania Tobie, za Twoje zainteresowanie naszymi produktami, poczynionymi zakupami, przeglądem naszych działów (Biuro i Akcesoria biurowe, Odznaki metalowe, Parasolki, etc...) i za wejście na Radio z budzikiem i kalendarzem.
To nie zdarzyłoby się bez Ciebie - naszego Klienta. Naszym celem jest dawanie tobie bajecznej oferty i doskonałej obsługi.
Nigdy nie lekceważymy mocy twojej opinii i jesteśmy wdzięczni za każdą twoją uwagę, by poprawić poziom naszych usług.
Mamy nadzieję, że każdy przegląd naszych produktów również pomaga ci decydować abyś pozostał z nami trochę dłużej i przekonuje Cię, że jesteśmy tu, ponieważ pokładasz w nas ufność.
Przyrzekamy nie sprawić Ci zawodu i życzymy udanych zakupów.

Czy sprawdziłeś inne proponowane produkty?
Spróbuj wykorzystać te oferty, które są widoczne pod każdym produktem pod hasłem "Sprawdź Również:".
Naszym założeniem jest przedstawić Tobie jak największą ilość gorących prezentów, aby uczynić Twój wybór łatwiejszym.
Myślisz, że zobaczyłeś wszystko.Błąd!. Mamy o wiele więcej.

Prezenty, które możesz kupić mogą być dla twojego wnuka, na urodziny Twojej drugiej połówki lub twojego syna będą przypominały im Ciebie przez długi czas.

 

Radio z budzikiem i kalendarzem - to doskonały prezent na urodziny

Małe radio w kształcie walizki z zegarem, kalendarzem, termometrem i wskazaniem dnia tygodnia. Połączenie metalowej obudowy z imitacją drewna. Możliwość podłączenia słuchawek i wtyczki (4,5 V). Idealne miejsce na umieszczenie logo firmy to przednia strona radia.

Kod produktu:
ENP6876
Kolor:
brak
Ilość:
Cena:
130.87 PLN

Cena nie objemuje znakowania!


Produkt chwilowo niedostępny.
Prosimy sprawdzić za parę dni.

Radio z budzikiem i kalendarzem
Mini-radio
Mini-radio

ENP6874

9.66 PLN

Zegarek z kalendarzem
Zegarek z kalendarzem

ENP6918

40.98 PLN

Zegar z kalendarzem
Zegar z kalendarzem

ENP6957

113.30 PLN

Waga
Waga

ENP6965

154.93 PLN

Zegar z termometrem
Zegar z termometrem

ENP6915

72.13 PLN

Radio z budzikiem
Radio z budzikiem

ENP6885

128.74 PLNDziś obchodzimy imieniny:

ŁukaszaKaiNastazji

Solenizantom życzenia zdrowia,
pomyślności i spełnienia marzeń
składa E-Niespodzianka i poleca

  • podstawka-pod-telefon
  • romb-1313
  • zestaw-pi-mienny-mark-twain
Sprawdź! Może dobrym prezentem
dla solenizanta okaże się jeden
z powyższych produktów!

polska baza stron

 
Warunki Sprzedaży |  Zwroty |  Polityka prywatności |  Mapa strony |  FAQ |  Linki


Blue Diamond Sp. z o.o.
Z dniem 15-05-2011 dodaliśmy do systemu nowe produkty i niektóre z nich mogą niezawierać zdjęć. Nowe produkty znajdująsię w sekcjach zaznaczonych na niebieski kolor. Życzymy udanych zakupów.
Ilość: 0 Cena: 0.00 PLN