E-Niespodzianka Sklep Online jest pełen miłych rzeczy, stosownych na każdą okazję. Świętuj z nami i znajdź prezent dla bliskiej osoby. Każda okazja jest doskonała i każda chwila naszego życia jest warta święta. Jeszcze nie przekonany? Spróbuj myśleć jak twoi przyjaciele i rodzina, sprawdź. Naszą ofertę dostosujesz do: Odejście z pracy lub Prezent dla dziewczyny.

Unikalny prezent, na który Spoglądasz nie jest jedynym, który możemy Tobie dostarczyć. Sprawdź dla przykładu inne okazje: Rocznicowy prezent dla mamy, Rocznicowy prezent dla taty lub prezent na Spiżową rocznicę ślubu (8 lat) i zobacz jaką inną niespodziankę możesz znaleźć.

Nasz produkt Worek sportowy opisany jako: "Worek sportowy w pasy - idealny na plażę lub fitness klubu. Posiada dużą przestrzeń wewnątrz, z całą pewnością zmieści wszystko, czego tylko potrzebujesz oraz małą, zamykaną na zamek błyskawiczny kieszeń zewnętrzną na drobiazgi." może być fantastycznym pomysłem na prezent dla kogokolwiek byś chciał. Być może to stanie się doskonałym prezentem z okazji Srebrne wesele lub może Dnia Dziadka lub z drugiej strony służyliby jako upominek z okazji Dnia nauczyciela. Wybór jest całkowicie twoim wyborem i zależy od twojej wyobraźni i twojego odczucia, czy to naprawdę jest to coś, co może spodobać się tej wybranej i jedynej osobie.

Pozwól nam mieć okazję do podziękowania Tobie, za Twoje zainteresowanie naszymi produktami, poczynionymi zakupami, przeglądem naszych działów (Materiały piśmiennicze, Podróże i Torby, Narzędzia, etc...) i za wejście na Worek sportowy.
To nie zdarzyłoby się bez Ciebie - naszego Klienta. Naszym celem jest dawanie tobie bajecznej oferty i doskonałej obsługi.
Nigdy nie lekceważymy mocy twojej opinii i jesteśmy wdzięczni za każdą twoją uwagę, by poprawić poziom naszych usług.
Mamy nadzieję, że każdy przegląd naszych produktów również pomaga ci decydować abyś pozostał z nami trochę dłużej i przekonuje Cię, że jesteśmy tu, ponieważ pokładasz w nas ufność.
Przyrzekamy nie sprawić Ci zawodu i życzymy udanych zakupów.

Czy sprawdziłeś inne proponowane produkty?
Spróbuj wykorzystać te oferty, które są widoczne pod każdym produktem pod hasłem "Sprawdź Również:".
Naszym założeniem jest przedstawić Tobie jak największą ilość gorących prezentów, aby uczynić Twój wybór łatwiejszym.
Myślisz, że zobaczyłeś wszystko.Błąd!. Mamy o wiele więcej.

Prezenty, które możesz kupić mogą być dla twojej córki, na urodziny kogoś bliskiego lub twojego siostrzenica będą przypominały im Ciebie przez długi czas.

 

Worek sportowy - to doskonały prezent na urodziny

Worek sportowy w pasy - idealny na plażę lub fitness klubu. Posiada dużą przestrzeń wewnątrz, z całą pewnością zmieści wszystko, czego tylko potrzebujesz oraz małą, zamykaną na zamek błyskawiczny kieszeń zewnętrzną na drobiazgi.

Kod produktu:
ENP7553
Kolor:
brak
Ilość:
Cena:
68.50 PLN

Cena nie objemuje znakowania!


Produkt chwilowo niedostępny.
Prosimy sprawdzić za parę dni.

Worek sportowy
Sportowy zegarek na rękę
Sportowy zegarek na rękę

ENP6929

64.63 PLN

Eksluzywny USB Ferraghini
Eksluzywny USB Ferraghini

ENP7586

295.69 PLN

Fotel
Fotel

ENP7565

1652.84 PLN

Torba podróżna
Torba podróżna

ENP7542

255.44 PLNDziś obchodzimy imieniny:

AnetyLehcaLeona

Solenizantom życzenia zdrowia,
pomyślności i spełnienia marzeń
składa E-Niespodzianka i poleca

  • porcelanowa-miseczka
  • termos
  • notatnik
Sprawdź! Może dobrym prezentem
dla solenizanta okaże się jeden
z powyższych produktów!

polska baza stron

 
Warunki Sprzedaży |  Zwroty |  Polityka prywatności |  Mapa strony |  FAQ |  Linki


Blue Diamond Sp. z o.o.
Z dniem 15-05-2011 dodaliśmy do systemu nowe produkty i niektóre z nich mogą niezawierać zdjęć. Nowe produkty znajdująsię w sekcjach zaznaczonych na niebieski kolor. Życzymy udanych zakupów.
Ilość: 0 Cena: 0.00 PLN